PRO INZERENTY

Nakupujte bez obalu. Prodejna DEJSIBIO v Jihlavě myslí při prodeji na ekologii

04/02/2019

Jaroslav Šnajdr

Novinku v podobě nákupu oblíbených potravin bez zbytečných obalů přímo do vlastních nádob či sáčků začala od nového roku nabízet prodejna DEJSIBIO na náměstí Svobody v Jihlavě. Potraviny nabízí v 18 uzavíratelných a naprosto hygienických potravinových zásobnících, které umožňují pohodlné dávkování a plnění potravin do vlastních přinesených obalů.

 

„Lidé si u nás mohou nakoupit do vlastních přinesených obalů touto formou například rýži, luštěniny, těstoviny, obiloviny nebo vločky.  Tím, že nevytvoříme další a další obal, tak je to samozřejmě ekologičtější k naší planetě. Obal je zkrátka zbytečný, když si můžeš nabrat, co a kolik toho potřebuješ. Je ale smutné, že lidé s obaly ani u nás na prodejně ještě neumí šetřit,“ popisuje novou službu pro zákazníky majitelka jihlavské prodejny DEJSIBIO Dagmar Stejskalová.

 

 

Kromě menšího množství potravin ze zásobníků si mohou lidé potraviny, jako je například mouka, už zmíněné luštěniny nebo rýži či kroupy, objednat na prodejně a nakoupit také ve velkém, tzv.  gastro balení, kde opět ušetří za obal.

(komerční sdělení)

Líbil se vám tento článek?
14000

doručovacích schránek

10

odběrných míst

25000

výtisků každý měsíc