PRO INZERENTY

Kousky z vašeho šatníku pomohou potřebným

23/02/2019

Jaroslav Šnajdr

Nákupní centrum Citypark Jihlava a Nemocnice Jihlava opět spojili své síly a společně uspořádají 16. března velkou módní dobročinnou akci, Fashion market. Zapojit se může úplně každý a stačí k tomu jen nakouknout do svého šatníku.

Nákupní centrum Citypark Jihlava a Nemocnice Jihlava opět spojili své síly a společně uspořádají 16. března velkou módní dobročinnou akci, Fashion market. Zapojit se může úplně každý a stačí k tomu jen nakouknout do svého šatníku.

Šátky, doplňky, bižuterie, šperky, kabelky nebo oblečení – zkrátka všechno, co se točí kolem módy. Přesně tyto kousky můžete věnovat do dobročinného Fashion marketu, který se uskuteční 16. března v prostorách Cityparku Jihlava. Jedná se o tradiční akci Šátkový veletrh, která se ovšem podstatně rozrostla. „Měli jsme od zákaznic i darujících zpětnou vazbu, že by rádi dali do prodeje či koupili i další módní kousky jako bižuterii, oblečení nebo třeba kabelky,“ vysvětluje podnět ke zvětšení akce managerka marketingu CP  Jana Vránová. Jako každý rok bude výtěžek z akce poskytnut ve prospěch Nemocnice Jihlava. Volba letos padla na dětské oddělení: „Rádi bychom z vybraných peněz alespoň částečně pokryli rekonstrukci denní místnosti pro maminky nedonošených dětí na JIP a jejich návštěvy,“ vysvětluje Simona Hájková, vrchní sestra dětského oddělení.

Stejně jako v předchozích letech bude před samotnou akcí probíhat sběr darovaného oblečení. Svůj dar můžete předat buď v Nemocnici Jihlava, a nebo v Cityparku Jihlava v prodejně Lindex. Každý darující se navíc může těšit i na poděkování ve formě poukazů na slevy do vybraných obchodů. Stejně to bude fungovat i pro nakupující, kteří dostanou také poukazy a prvních sto zákazníků obdrží i malý hmotný dárek. „V tuto chvíli jednáme i s významnými institucemi Kraje Vysočina s žádostí o dar, takže zákazníkům nabídneme v rámci prodeje také VIP kousky,“ říká Jana Vránová. Sběrná místa v nemocnici i v Cityparku jsou otevřená od 18. února do 8. března.

Kromě dobročinného prodeje čeká na návštěvníky i trendy doprovodný program. Akci podpoří stříbrná slavice Ewa Farna, jejímž koncertem v 18:00 celý program vyvrcholí. Lákadlem bude kávový festival.

Líbil se vám tento článek?
14000

doručovacích schránek

10

odběrných míst

25000

výtisků každý měsíc