PRO INZERENTY

Komplikace na Hradební narostly, do City parku se od Brněnského mostu autem nedostanete

10/04/2019

Jaroslav Šnajdr

Dopravní komplikace na Hradební ulici způsobené budování nových zastávek MHD, se ode dneška ještě zhoršily. Kvůli rozšíření silnice o BUS pruh se až do konce července uzavřel vjezd do obchodního domu City park od Brněnského mostu.

„Předchozí vedení města se snažilo tyto práce provést během uzavírky Brněnského mostu. Bohužel se několikrát do výběrového řízení nepřihlásil žádný zhotovitel, proto to musíme udělat nyní, s omezeným provozem. Za nastalé dopravní komplikace se předem všem za vedení města omlouváme,“ uvedl náměstek primátorky pro oblast dopravy Petr Laštovička.

Provozu linek městské hromadné dopravy se uzavírka nijak nedotkne, v přímém směru bude ulice Hradební průjezdná. Uzavřen je ale vjezd do City parku ze směru od Brněnského mostu.

„Objížďková trasa do City parku bude vedena od Velkého Beranova přes Okružní, Havlíčkovu a Jiráskovu ulici, stejně jako tomu bylo při uzavírce Brněnského mostu,“ uvedl Hynek Schimmer z odboru dopravy jihlavského magistrátu.

Vjezd do obchodního domu od křižovatky se Znojemskou ulicí bude volný. Otevřen bude také vedlejší výjezd v dolním patře parkoviště City parku, který vede na ulici Tovární.

Líbil se vám tento článek?
14000

doručovacích schránek

10

odběrných míst

25000

výtisků každý měsíc