PRO INZERENTY

Jihlavští baseballisté zakončili sezónu cennou výhrou

07/10/2018

Jaroslav Šnajdr

Velkým úspěchem zakončili o víkendu baseballisté Ježků Jihlava letošní sezonu. Na závěrečném turnaji v Chomutově dokázali porazit všechny své soupeře a přivést pohár pro vítěze do Jihlavy.

Ježci Jihlava v průběhu turnaje odehráli celkem sedm utkání. Po prvním dni turnaje vstupovali jihlavští hráči do vyřazovacích bojů ze třetího místa. Po čtvrtfinálovém vítězství nad domácím týmem Chomutova čekal Ježky náročný zápas s týmem Joudrs Praha. Pražský tým hrozil vyrovnáním až do poslední směny osmifinále. Ve finále Ježci vyzvali na odvetu Žraloky Ledenice, se kterými v základní skupině prohráli. Tentokrát se však od začátku utkání ujali vedení a uhájili jej až do vítězného konce.

„Finálové utkání jsme rozhodli hrou v útoku. Dlouhými odpaly jsme nedovolili Žralokům naše hráče outovat a postupně jsme navyšovali výsledné skóre.“ shodují se trenéři.

Baseballovému klubu Ježci Jihlava se kromě sportovních úspěchů postupně daří rozšiřovat i své zázemí. Od letošního roku realizuje své tréninky a zápasy na baseballovém hřišti v areálu ZŠ Otokara Březiny.

Líbil se vám tento článek?
14000

doručovacích schránek

10

odběrných míst

25000

výtisků každý měsíc