PRO INZERENTY

Novinky v jihlavském OBI. Hobby market rozšiřuje sortiment o stovky položek

03/12/2018

Jaroslav Šnajdr

OBI Jihlava v těchto dnech pokračuje v rozšiřování sortimentu pro své zákazníky. Po letošním jarním rozšíření výběru v oddělení Zahrada, OBI navýší o víc jak 500 položek oddělení dřeva. Hotovo by mělo být do půlky prosince. Jihlavskému expressu to sdělil ředitel prodejny Jiří Havel.

„Zaměřili jsme se na to, abychom zákazníkovi nabídli celý projekt. Nově si tak může například vybrat nejen dveře, ale k nim i zárubně, vše na jednom místě,“ upozornil Jiří Havel. Vznikne také showroom na vchodové dveře a úpravou projde také zákaznické centrum, kde vznikne posezení pro zákazníky. „K dispozici budou, podobně jako v oddělení zahrady, vzorkovníky, z nichž si může zákazník vybrat a objednat například plot. Zákazník si může u nás celý plot naplánovat, dopředu vytvořit kalkulaci, vybrat a objednat. Plotové centrum BETON jsme navýšili o padesát procent,“ podotkl Havel. Rozšíření se dotkne také nabídky podlah, zejména žádaných vinylových. Zároveň s rozšiřováním oddělení Dřevo probíhá rovněž výprodej stávajícího sortimentu se slevami až 70 procent.

To ale není jediná změna v jihlavském OBI. Novinkou je také velká výstavka zahradních domků renomované rakouské firmy Biohort s doživotní zárukou, která je svým rozsahem největší v kraji. Nově OBI nabízí rovněž zapůjčení velké OBI dodávky na rozvoz materiálu.

 

Nově nabízí OBI zapůjčení dodávky.

 

Na příští rok chystá jihlavské OBI další rozšíření sortimentu pro své zákazníky, tentokrát v oddělení sanity.

(PR, inzerce)

Líbil se vám tento článek?
14000

doručovacích schránek

10

odběrných míst

25000

výtisků každý měsíc