PRO INZERENTY

Přestavba City Parku přinese více obchodů a novou tržnici

12/03/2019

Jaroslav Šnajdr

Nová tržnice a více menších obchodů. Nákupní centrum City Park Jihlava čekají letos velké změny. Rekonstrukce se dotkne pasáže v 1. podlaží. Rozsáhlé stavební úpravy začnou v polovině dubna a skončí v průběhu října.

Hlavní a největší změnou bude zmenšení hypermarketu Albert na supermarket s tržištěm s čerstvými potravinami.

Díky úpravám přibude řada nových prodejních jednotek, které doplní stávající sortiment potravin a také další obchody, které budou navazovat na aktuální trendy v oblasti životního stylu.
Do nových prostor se po přestavbě přestěhují někteří stávající nájemci jako je DM drogerie, Pepco, O2 a další. Během rekonstrukce se některé obchody budou muset přesunout dostánků na pasáž před prodejnu Lindex a Orion. Jaké nové obchody a značky se v Jihlavě objeví, ale zatím jeho vedení neodtajnilo.
To se týká i nového nájemce rozsáhlých prostor po oděvním řetězci Mark and Spencer, který odešel na konci roku. Nový nájemce je již potvrzen a otevře na začátku listopadu. Jeho jméno odtajníme až v rámci kampaně, která bude předcházet otevření této jednotky, ale můžeme s jistotou říct, že se máme na co těšit, vzkazuje manažerka City Parku Andrea Geyer.
Pomyslnou třešničkou na dortu rekonstrukce 1. podlaží bude přestavba toalet ve spodní pasáži a také úprava současného prostoru občerstvení, po níž zákazníci a nájemci obchodů marně volají již dlouhou dobu.
Stavební práce budou probíhat za plného provozu a stavba bude kvůli omezení šíření prachu a hluku kryta sádrokartonovými stěnami. Extrémně hlučné a prašné práce pak budou dodavatelé provádět mimo otevírací dobu obchodního centra. V City Parku je momentálně více než stovka nájemců a přibudou další.

Líbil se vám tento článek?
14000

doručovacích schránek

10

odběrných míst

25000

výtisků každý měsíc