PRO INZERENTY

Proletí 100letí. Jihlava se chystá na vrchol oslav 100. výročí vzniku Československa

10/09/2018

Jaroslav Šnajdr

V květnu odstartovaly na Vysočině velké oslavy 100. výročí vzniku Československa. Po Jihlavě, kde se konal sousedský piknik s grilováním pod širým nebem, se krajské oslavy plné symbolů stoleté republiky přesunuly v červnu na festival rekordů a kuriozit do Pelhřimova a na Den Žďáru do Žďáru nad Sázavou. Jedinečná podívaná plná ohňových efektů a dechberoucích akrobatických výkonů se zapojením velké atrakce v podobě obří kovové osmičky zavítala 18. srpna také na Slavnosti tří kápí do Třebíče a následně 7. září na Národní zahájení Dnů Evropského dědictví do Havlíčkova Brodu.
Vyvrcholením oslav významného výročí naší státnosti bude v sobotu 15. září velkolepá podívaná na Masarykově náměstí v Jihlavě. Bohatý program odstartuje úderem 14. hodiny a potrvá až do pozdních večerních hodin.
A na co se můžete v krajském městě těšit? Koncerty, tanec, dobré jídlo, dobové atrakce let minulých i vystoupení Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers. Velkým lákadlem a zároveň večerním překvapením bude originální podívaná Proletí 100letí v režii Petra Píši, který vás následně pozve do tančírny plné melodií s nádechem starých časů. Přijďte zažít neopakovatelnou atmosféru uplynulých sta let na Masarykovo náměstí do Jihlavy, začínáme 15. září 2018 ve 14.00 hodin.
Líbil se vám tento článek?
14000

doručovacích schránek

10

odběrných míst

25000

výtisků každý měsíc